Ev Tarhanası

Organik Tarhana Fiyatları

Organik Tarhana Fiyatları

Organik Tarhana Fiyatları, Tarhananın geçmişi Türkler için çok eskidir.  Tarhana önceleri kışın yemek için yazdan hazırlanırdı. Sadece tarhana değil turşu, pekmez gibi hazırlanan bu yiyecekler kilere yada depolara  konur kış gelince de afiyetle yenirdi. Gıda saklama şartlarının günümüzdeki kadar gelişmediği zamanlarda iyi bir saklama yöntemi olarak karşımıza çıkan kurutma yöntemi kullanılarak üretilen tarhana bu sayede besleyici ve lezzetli olma özelliğine sahip olmaktadır.

Eskiden kış için hazırlanan ve kış aylarında tüketilen tarhana günümüzde kış ayları başta olmak üzere her mevsim tüketilir hale gelmiştir.

Organik Tarhana Fiyatları

Gelişen üretim teknolojisi ile üretilen günümüz tarhanası eskiden üretilen tarhanalara göre sağlık açısından daha faydalıdır. Özellikle organik tarhana üretiminin her geçen gün yaygınlaşması neticesinde üretilen tarhanalar daha besleyici, bağışıklık sistemi için daha faydalıdır. Organik tarhana daha doyurucu bunun yanı sıra vücut için gerekli olan vitamin ve mineraller bakımından daha zengindir.

Organik tarhana fiyatlarında alt ve üst sınır yoktur, firmaların politikalarına ve maliyetlerine göre fiyatlar belirlenmektedir. Piyasada kilogram fiyatı 25 TL olan organik tarhana bulunabildiği gibi kilogram fiyatı 40-50 TL olan organik tarhanalar vardır. Tüketici istediği firmadan organik tarhana sipariş ederek alabilir. Organik Tarhana fiyatlarını iki önemli konu vardır. Birincisi tarhana üretiminde kullanılan sebze ve baharatlar başta olmak üzere malzemelerin maliyeti gelmektedir. İkincisi ise pazarlamacı ve aracıların belirlemiş oldukları kar marjlarıdır.

Organik Tarhana Fiyatları

Marketlerde ya da yakın çevrenizde bulamadığınız Organik Tarhana, Organik Bebek Tarhanası ve Katkısız Ev Tarhanası siparişini Tombul Doğal Ürünlerin 0-232-232 66 88 numaralı telefonundan www.tombuldogal.com sitesinden sipariş verebilirsiniz. Organik ev tarhanası fiyatları diğer çorbalar ile kıyaslandığında yüksek değildir.  Organik Tarhana Fiyatları ise göreceli olarak Katkısız Ev Tarhanası fiyatlarından biraz fazladır.